Autoadvert.cz: Všechna auta na jednom místěCo je Autoadvert.cz?

Autoadvert.cz je vyhledávač inzerátů ojetých, předváděcích, skladových a nových vozů. Periodicky stahuje nejnovější inzeráty z největších inzertních serverů a přímo od dealerů v České republice.
Doplňkově stahuje články s automobilovou tématikou podobně jako RSS čtečka.

Co všechno Autoadvert.cz umí?

Autoadvert.cz zobrazuje aktuální inzeráty vozidel a nejčerstvější informace ze serverů týkajících se automobilové tématiky. Vedle aktuálních článků nabízí redakční testy nových vozidel, rady a tipy ohledně nákupu ojetin a zábavný video obsah.

Jak Autoadvert.cz funguje?

Autoadvert.cz umožňuje podrobné vyhledávání a filtrování podle rozsáhlého autokatalogu všechn značek nebo vyhledávání aktuálních i historických článků.

Autoadvert.cz nikdy nezobrazuje celý obsah článku kromě základních metainformací jako titulek, perex, náhledový obrázek, datum vydání a jméno autora. Autoadvert.cz shromažďuje informace z ostatních serverů pouze za účelem podrobného vyhledávání a filtrování obsahu a vždy odkazuje na původní zdroj.

Veškeré údaje obsažené na stránkách Autoadvert.cz jsou získávány automatizovaně a obsahují informace z jiných webových stránek. Z tohoto důvodu mohou obsahovat nepřesné, zavádějící, vulgární či jinak nevhodné informace, za které Autoadvert.cz nenese žádnou zodpovědnost.

Jak Autoadvert.cz chrání osobní údaje?

Autoadvert.cz nevyužívá žádných souborů cookie a neuchovává ani nezpracovává žádné osobní údaje uživatele podléhající GDPR.

Informace pro provozovatele serverů a informace při problémech naleznete v sekci Nápověda

AutoAdvert s.r.o.
Pod lysinami 471/19, 147 00, Praha 4
IČ: 07990341
Email: info@autoadvert.cz