zprávy


řadit dle
podrobné vyhledáváníCelkem výsledků 300924
Auto po povodních může být časovaná bomba, určité znaky ho prozradí
To první, podle čeho se dá poznat při koupi auto po povodni, je rozhodně zápach. Samozřejmě nepočítejte s tím, že vás doslova praští do nosu. Prodejci a majitelé se budou snažit jeho nepříjemnost zamaskovat. Takže buď ucítíte jenom jeho náznaky, nebo starší auto bude až moc cítit novotou. I toto je podezřelý jev, který by vás měl upozornit na to, že je něco maskováno.
icon
autozine.cz
Zamlžování oken má na svědomí víc faktorů, které jdou jednoduše vyřešit
Prvním důvodem, proč se okna v autě zamlžují, je vlhkost v interiéru vozu. Ta se tam může dostat různými způsoby, nejčastěji potom z řidičů a pasažérů. Stačí mokrá obuv a látkové koberečky, které vlhkost nasají. První pomoc je v takovém případě snadná. Stačí interiér důkladně vysušit a také velmi dobře vyvětrat.
icon
autozine.cz
Rychlý test: BMW M4 Competition (2021)
Nová BMW M3 a M4 polarizují společnost. Lidé nejvíce diskutují o obrovských ledvinkách, ale tomuto tématu se v tomto článku zcela vyhneme. Tohle auto je totiž zajímavější hlavně z pohledu toho, jak se s ním jezdí. Do prvního krátkého testu jsme převzali kupé BMW M4 Competition.
icon icon
auto-mania.cz
Plně elektrický Genesis eG80 se odhalí už velmi brzy, přinášíme první teaser
Genesis eG80 bude luxusní elektromobil Měl by mít dojezd přes 500 km na jedno nabití Oficiální představení proběhne v pondělí 19.4. 2021 První elektromobil prémiové značky Genesis, která patří do skupiny Hyundai, už je doslova za rohem! Jihokorejský výrobce před chvílí zveřejnil první teaser, kterým láká na blížící se oficiální představení novinek na šanghajském autosalonu.…
icon
elektrickevozy.cz

Celkem výsledků 300924
1 / 12539